Yukarı Dudullu Mah. Nato Yolu Cad. Narin Sk. No:14-16B Ümraniye / İSTANBUL satis@desadokum.com (0216) 328 48 37 (0538) 358 93 00

Yağ Ayırıcılar

DS TAYT A


Oteller, Hazır Gıda Üretim Tesisleri, Lokantalar, Mezbahalar, Hastaneler, Okullar, Askeri Tesisler
TS EN 1825 şartlarına uygundur.

DS TAYT B


Oteller, Hazır Gıda Üretim Tesisleri, Lokantalar, Mezbahalar, Hastaneler, Okullar, Askeri Tesisler
TS EN 1825 şartlarına uygundur.

DS TAYT B OTO


DS TAYT A ve DS TAYT B tipi mutfak yağı ayırıcılar tam otomatik olarak ta üretilmekte hatta gerekirse bina otomasyon sistemi ile entegre edilebilmektedir.

DS TAYT GRP


CTP malzemeden imal edilmiş, don seviyesinin altına zemine gömme montajına uygun, dahili tortu/çamur tutuculu, yükseklik ayarı ve +/- 5° zemin eğim ayarı yapılabilen, koku yapmayan sızdırmaz contalı, pik döküm kapağı açılarak atık tahliyesi yapılabilen (EN 124’e göre yük sınıfı C25 tona dayanıklı), polietilen üst kısımlı, iç ve dış yüzeyi düşük düzey agresif yağ ve asitlere dayanıklı, sızdırma yapmayan gövdeli, taşıma ve montaj kolaylığı sağlayacak şekilde hafif malzemeden mamul taşıma tutamaklıdır. TS EN 1858 şartlarına uygundur.

DS TAYT HDPE


Yağ tutucu, EN 1825-1’e uygun Yüksek dansiteli Polietilen (HDPE) malzemeden imal edilmiştir. Don tehlikesi bulunmayan mekanlarda zemin üzerine müstakil montaja veya don seviyesinin altına zeminde montaja uygun dahili tortu çamur tutuculudur.

DS TAYT2 & DS TAYT5


Küçük mutfaklar , fast food restorantları , büfeler.25 ile 35 kg arası değişen ağırlıkları ve pratik olmaları itibariyle tezgah altlarına kolayca monte edilebilir. TS EN 1825 şartlarına uygundur.
<< Geri Dön