Yukarı Dudullu Mah. Nato Yolu Cad. Narin Sk. No:14-16B Ümraniye / İSTANBUL satis@desadokum.com (0216) 328 48 37 (0538) 358 93 00

ŞİRKET PROFİLİ

Desa Döküm, kurulduğu günden bugüne, çeşitli alt yapı inşaat malzemeleri (Sfero Döküm Baca Kapakları, Döküm ve Paslanmaz Polimer – Drenaj Kanalları, Yağmur Suyu Izgara Takımları, Kanal Izgaraları, Pik döküm Yer Süzgeçleri, Ağaç Dibi Izgaralar, Bank Ayakları, Sınır Elemanları ve Otomatik – Manuel Yağ Ayırıcılar) atık su ve atık yağ teknolojileri konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Desa Döküm, hizmet verdiği tüm sektörlerde güvenilirliği, müşterilerine gösterdiği özenli ve kaliteli hizmet anlayışıyla bütün faaliyet alanlarında her zaman lider olmaya yönelik çalışmaları devam etmektedir.

Desa Döküm’ün dünyadaki teknolojik gelişme ve yenilikleri yakından takip ederek, Türkiye pazarına eş zamanda sunabilmesi ve bu konudaki öncülük yapması, ulaştığı konumun bir diğer temel nedenini oluşturmaktadır.

Desa Döküm, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, güvenilir çalışma partnerinizdir.

Bu sebeple müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde tespit edip, müşterilerimize değer katan çözümleri en ekonomik şekilde sunmak da bizim birincil hedefimizdir. Süreklilik, hizmetlerimizin devamının güvencesidir. Hızlı ekonomik ve ürün çeşitliliğinde bu esaslarımızın süzgecinden geçmektedir.

MİSYONUMUZ

- Müşterinin bugünkü beklentileri ve gereksinimleri tam ve zamanında karşılayıp, onlara gelecekte beklentilerini aşan ürün ve hizmetler sunmaktır.
- Müşterilerimiz nezdinde güvenilir, rekabetçi ve taleplerine hızlı cevap veren bir işletme olmaktır.
- Sürekli gelişim felsefesini ilke edinmek, bu yolla hizmet ve ürünlerin kalitesini sürekli olarak arttırmaktır..

VİZYONUMUZ

- Uluslararası vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda çalışmak,
- Müşteri isteklerini daima ön planda tutmak,
- Çevreye, doğaya ve topluma saygı,
- İnsan kaynaklarına değer veren, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışı,
- Tüm kaynakların verimli kullanımı,
- Müşterilerimiz, ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu,
- Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.